152-08L-M14
Förpackningsstorlek:
5 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
152-08L-M14
Adapter Banjo, Utv-M08L, Banjo för M14
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Diameter banjo
14 mm
Diameter pipe
8 mm
Series
L
Thread outer metric
M14x1,5
Package size
5 st
Barcode
241709
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 1/2''
Partnumber:
Package size:
Partnumber:
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
75 st
250 st
Skottadapter Rak, Utv-G, Komplett, L=59mm, L1=35mm