152-06L-M10
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
152-06L-M10
Adapter Banjo, Utv-M06L, Banjo för M10
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter banjo
10 mm
Diameter rör
6 mm
Gänga utv. metrisk
M12x1,5
Serie
L
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
241706
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 1/2''
Partnumber:
Package size:
50 st
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 3/8''
Partnumber:
50 st
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 1/2''
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 3/4''
25 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 1/4''
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 3/4''
25 st
Adapter 90K, Utv-G 1/2'', Inv-G 1/2'', Tredofas
10 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 3/8''
200 st
Adapter 90K, Utv-G 3/4'', Inv-G 3/4'', Tredofas
30 st
Adapter 90K, Utv-G 3/8'', Inv-G 3/8'', Tredofas
10 st
Huv, Inv-G 3/4'' 60° Kona
Huv, Inv-G 3/4'' 60° Kona
100 st
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
300 st
Adapter Rak, Utv-G 1'', Utv-G 1''
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 1''
16 st
Adapter 90K, Utv-G 1/4'', Ställbar
75 st
250 st
Skottadapter Rak, Utv-G, Komplett, L=59mm, L1=35mm