148-12X205-04
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
148-12X205-04
BANJOADAPT RÖR D12 L205mm /BANJO G1/4
Specifications
Dimensions and shipping
Banjostl.
1/4 BSP
Diameter banjo
13.3 mm
Diameter rör
12 mm
H
14,5 mm
L
205 mm
Märke namn
OM Oleodinamica Marchesini
Passar till rörstorlek
Ø 12
Räjähdyspaine
1000 Bar
Standard DIN
DIN 2353
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Förzinkad
ØC
13,3 mm
ØV
12 mm
Package size
Barcode
240428
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Measure sketch
Artikel datablad
Others has been looking for
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 1/2''
Partnumber:
50 st
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 3/8''
Partnumber:
50 st
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 1/2''
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 3/4''
25 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 1/4''
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 3/4''
25 st
Adapter 90K, Utv-G 1/2'', Inv-G 1/2'', Tredofas
10 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 3/8''
200 st
Adapter 90K, Utv-G 3/4'', Inv-G 3/4'', Tredofas
30 st
Huv, Inv-G 3/4'' 60° Kona
Huv, Inv-G 3/4'' 60° Kona
100 st
Adapter 90K, Utv-G 3/8'', Inv-G 3/8'', Tredofas
10 st
Adapter Rak, Utv-G 1'', Utv-G 1''
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 1''
16 st
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
300 st
Adapter 90K, Utv-G 1/4'', Ställbar
75 st
Adapter Rak, Utv-G 1'', Utv-G 1.1/4''
30 st
250 st
Skottadapter Rak, Utv-G, Komplett, L=59mm, L1=35mm