Coupling 3/4, M36x2 male 25S 12G-25MDH Gates MegaCrimp
Connection: Male DIN 24° cone.
Sealing: Metal against metal.
…
Läs mer
Artikelnummer:
12G25MDH
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
12G25MDH
Specifications
Dimensions and shipping
A
91 mm
Angle
0 °
B
40 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
3/4"
DN
20 mm
Diameter pipe
25 mm
H
41 mm