1062-16-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
1062-16-SY
Halvmuff, Inv-G, Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
38,7 mm
Length
25 mm
Material quality
1.4408 / AISI316L
Pressure max.
16 bar
Thread ISO standard
ISO 2999
Thread inner
G 1 BSP
Package size
Barcode
236582
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
HALVMUFF INV-G SYRAFAST
Product datasheet
Others has been looking for
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
Partnumber:
371-0
Package size:
Min. order quantity is:
Partnumber:
10 st
Min. order quantity is:
Slangnippel R3/4 till SL3/4, Syrafast
3822-12-12-SY
E.P.T. gasket 1'
E.P.T. gasket 1'
RE-25
Slangkoppling utan fläns 50mm - PN10/16 syrafast
BS200R-SS
Klokoppling 32 Ø1'', SMS1176
Klokoppling 32 Ø1'', SMS1176
2 st
Slangnippel R11/2 till SL11/2, Syrafast
3822-24-24-SY
Adapter T, Inv-G 3/4'', Syrafast
Ångkoppling Hona Ø 1/2'', Plantätad, EN14423, Syrafast
RVSR013
IBC IBC/Clamp S60x6/Clamp 50.5mm DIN EN 32676 Stainless
IBCF60CLH106-SS
Brandkoppling Pressal SL 76mm
Brandkoppling Pressal SL 76mm
Klokoppling 32 Ø1.1/4'', SMS1176
2 st
Slangkoppling Rak Utv-KR1/2'', Ø15mm, Syrafast