Oliestandsglas - 127mm/M10 - LVA20-T-A-P-M10
…
Läs mer
Artikelnummer:
LVA20TAPM10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
LVA20TAPM10
Oliestandsglas - 127mm/M10
Specifications
Dimensions and shipping
Længde
165 mm
Model kode
LVA20-T-A-P-M10
Montagehulsafstand
127 mm
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tilspændingsmoment
10 Nm
Tryk maks.
1 bar
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,18 Kg
Net weight
0,18 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information