WFG3004S25
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
WFG3004S25
Flange 90° 1.1/4" SAE3000 x 25S
Accessories (1)
Mutter 25S (M36x2)
Artikelnummer:
M25S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter fläns
50.8 mm
Diameter rör
25 mm
Fläns
1.1/4 "
Fläns SAE/DIN
3000 PSI
Gänga utv. metrisk
M36x2
Märke namn
Havit
O-ring
37,69X3,53 mm
Rostbeständighet
480 hours salt spray DIN EN 9227
Serie
S
SAE J518 Code 61
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
280 bar