WFG3003S30
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
WFG3003S30
Flange 90° 1" SAE3000 x 30S
Tilbehør (2)
O-ring 90S
Artikelnummer:
32.93X3.53S
Dobbelt skærering - ø30S
Artikelnummer:
DS30S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
Brand Name
Havit
Corrosion resistance
480 hours salt spray DIN EN 9227
Diameter flange
44.5 mm
Diameter pipe
30 mm
Flange
1 "
Flange SAE/DIN
3000 PSI
Material
Steel
O-ring
32,93X3,53 mm
Pressure max.
320 bar
Series
S
SAE J518 Code 61
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-40 °C
Thread outer metric
M42x2
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
1,02 Kg
Nettovikt
1,02 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Vinkelflange 1" SAE3000 x 30S