UN75X95X18
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
UN75X95X18
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
75 mm
Diameter outer
95 mm
H
18 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C