UN40X60X10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
63 variants
Chosen variant:
UN40X60X10
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
40 mm
Diameter outer
60 mm
H
10 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C