UN22X32X08
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
63 varianter
Valgt variant:
UN22X32X08
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
22 mm
Diameter outer
32 mm
H
8 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C