UN15X25X08
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
63 variants
Chosen variant:
UN15X25X08
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
15 mm
Diameter outer
25 mm
H
8 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C