UN10X18X08
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
63 varianter
Valgt variant:
UN10X18X08
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
10 mm
Diameter outer
18 mm
H
8 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C