SIT42-N-22
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
SIT42-N-22
Sitex hub, drilled ø22 H7
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Sitex
C
42 mm
Diameter hub
65 mm
Material
Steel
Number of outer grooves
50
Power kW/rpm max.
0.021 kW
Power nominal kW/rpm.
0.011 kW
Shaft diameter
22 mm
Shaft keyway
6,0 mm
Shaft type
Cylindrical
Torque nominal
10 daNm
Torque output max.
20 Nm
d
65 mm
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
1,05 Kg
Net weight
1,05 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Sitex nav, udboret ø22 H7
Links
Product catalog
Product catalog
Andre kigger på
Sitex 38 polyamid ring
Sitex 38 polyamid ring
Varenummer:
SIT38-R
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Sitex 48 polyamid ring
Sitex 48 polyamid ring
Varenummer:
SIT48-R
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Sitex nav, udboret gr1 (1:8)
Sitex nav, udboret gr1 (1:8)
SIT24-N-GR1
Sitex 32 polyamid ring
Sitex 32 polyamid ring
SIT32-R
Sitex 42 polyamid ring
Sitex 42 polyamid ring
SIT42-R
Sitex 24 polyamid ring
Sitex 24 polyamid ring
SIT24-R
Sitex nav
Sitex nav
SIT24-N
SIT28-N
Sitex nav, udboret gr3 (1:8)
Sitex nav, udboret gr3 (1:8)
SIT48-N-GR3
Sitex nav, udboret GR2-4 (1:8) 4 mm notgang 2 MM DYB PÅ STØR
SIT28-N-GR24
SIT65-N
Sitex nav, udboret ø25 H7
Sitex nav, udboret ø25 H7
SIT32-N-25
Sitex 65 polyamid ring
Sitex 65 polyamid ring
SIT65-R
Sitex nav-lang
Sitex nav-lang
SIT24-NL
Sitex 28 polyamid ring
Sitex 28 polyamid ring
SIT28-R
Sitex nav, udboret ø48 H7
Sitex nav, udboret ø48 H7
SIT48-N-48
SIT42-N
Sitex nav, udboret gr2 (1:8)
Sitex nav, udboret gr2 (1:8)
SIT42-N-GR2
SIT14-NL
Sitex nav, udboret ø48
Sitex nav, udboret ø48
SIT48-NL-48
SIT38-N-GR3
SIT38-N
SIT48-NL
Sitex 14 polyamid ring
Sitex 14 polyamid ring
SIT14-R
SIT28-NL
SIT48-N
Sitex nav, udboret ø16 H7
Sitex nav, udboret ø16 H7
SIT28-N-16
Sitex nav, udboret ø42 H7
Sitex nav, udboret ø42 H7
SIT48-N-42
Sitex nav, udboret ø32 H7
Sitex nav, udboret ø32 H7
SIT38-N-32
Sitex nav, udboret ø1" (25,4) 1/4" notgang