SFCE303L28
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
SFCE303L28
Threaded flange 1" SAE3000 x 28L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter flange
44.5 mm
Diameter rør
28 mm
Flange
1 "
Flange SAE/DIN
3000 PSI
Gevind udvendig metrisk
M36x2
Korrosions resistens
480 hours salt spray DIN EN 9227
Materiale
Steel
Mærke navn
Havit
Nøglevidde
36 mm
O-ring
32,93X3,53 mm
Overfladebehandling
Zinc-Nickel plated
Serie
L
SAE J518 Code 61
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
160 bar
Vinkel
0 °
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,69 Kg
Nettovikt
0,69 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Gevindflange 1" SAE3000 x 28L