Q2-60X70X08
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
Q2-60X70X08
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
60 mm
Diameter outer
70 mm
H
8 mm
Material
Rubber lining
Pressure max.
250 bar
Temperature max.
+100 °C