NS1225MZ36B
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
NS1225MZ36B
3/4" Indstik (No-Skive) - (25S) M36x2 udv. - 0450N12-36
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
I.M.M Hydraulics
C
39 mm
E
36 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
3/4 "
Model code
0450N12-36
Series
S
T
M36-2 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Product catalog
Köps ofta tillsammans med
Stud fitting female - ø18L x 3/4" BSP female - AISI316
Artikelnummer:
AI18LR3/4X/7
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Adaptor 12mm AISI316
Adaptor 12mm AISI316