NH2150/25500
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
42 varianter
Valgt variant:
NH2150/25500
Double acting cylinder NH21-AD-50/25x500-A
Reservedele (3)
Cylinder head for NH21
Partnumber:
OVD-NH215025
Seal kit for LJM-50/25 For NH21+30
Partnumber:
REP-NH05025
Piston for NH20/21/30
SKO-NH50
A
252 mm
Area piston pull side
14.72 cm2
C
67 mm
D
50 mm
Diameter eye
25.5 mm
Diameter inner cylinder
50 mm
Diameter rod
25 mm
E
54,5 mm
Eye width
25 mm
Model code
NH21-AD-50/25x500-A
Mounting dimension
752 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
500 mm
d
25 mm