N32X52X10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
N32X52X10
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
32 mm
Diameter outer
52 mm
H
10 mm
Material
Synthetic rubber
Pressure max.
150 bar
Temperature max.
+100 °C