MF1002A10HB
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
23 variants
Chosen variant:
MF1002A10HB
Filter element - MPF - 10my absolut
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter hål
28 mm
Diameter utv.
70 mm
Filtrering
Absolute
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
65 lpm
Längd
140 mm
Modell kod
MF1002A10HBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar