MF0202A10HB
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
MF0202A10HB
Filter element - MPT - 10my absolut
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
MP Filtri
Diameter hole
22 mm
Diameter outer
44 mm
Filtration
Absolute
Filtration degree
10 my
Flow rate nominal LMin
23 lpm
Length
170 mm
Model code
MF0202-A10H-B
Pressure max.
10 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-25 °C
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,18 Kg
Net weight
0,18 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
MF filter elements for filters installed in the tank, models MPF and MPT.
Links
Product catalog
Product catalog
Andre kigger på
Returfilter - 10my absolut - 1.1/4" BSP
Varenummer:
MPF1811G1A10
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Returfilter - 10my absolut - 3/4" BSP
Varenummer:
MPF1002G2A10
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Filterelement - MPF - 10my absolut
MF1002A10HB
Trykindikator - 0-6 bar - 1/8" BSPT - tilslut: bagud
BVA14P01
Filterelement - MPF - 10my nominel
MF1002P10NB
Returfilter - 10my absolut - 1/2" BSP
MPF0301G1A10
Elektrisk trykindikator - 1.5 bar
BEA15HA50P01
Returfilter - 10my absolut - 1" BSP
MPF1003G3A10
Returfilter - 10my nominel - 3/4" BSP
MPF1002G2P10
MF1001P10NB
Returfilter - 10my nominel - 1/2" BSP
MPT0252-001
MF1001A10HB
Returfilter - 10my absolut - 1.1/2" BSP
MPF4002G2A10
Returfilter - 10my nominel - 2" BSP
MPF4003G3P10
MPF0301G1P10
MPT0252-003
Returfilter - 60my nominel - 1.1/4" BSP
Filterelement - MPF - 60my nominel
MF1002M60NB
Returfilter - 6my absolut - 1.1/4" BSP
MPF1811G1A06
Returfilter - 10my nominel - 1.1/4" BSP
MPF1811G1P10
Elektrisk trykindikator - 2.5 bar
BEA25HA50P01
Returfilter - 10my nominel - 1" BSP