MBKL3-16S
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
MBKL3-16S
3-way ball-valve male M24x1.5 16S - L-bore
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
MHA Zentgraf
Corrosion resistance
300 hours DIN 50021
Diameter pipe
16 mm
Material
Steel
Model code
BK3-16S - DN 13
Number of ways/positions
3/2
Pressure max.
500 bar
Series
S
Surface treatment
ZnFe
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-20 °C