M-32-1.1/2WD
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
19 varianter
Utvald variant:
M-32-1.1/2WD
S230-30-48G adaptor BSP
Accessories (1)
Bushing
Partnumber:
B-32
Specifications
Dimensions and shipping
A
62 mm
Angle
0 °
B
24,3 mm
Brand Name
Hydraspecma
D
22 mm
Diameter pipe
32 mm
F
G 1.1/2 BSP
J
1.5/8-12 JIC
Material
Steel
Pressure max.
240 bar
T
32 mm