Bell hous. gr.3,5 x B5/160-180 LMG351MFS3504E
Klokke grp 3,5 x B5/160-180 LMG351MFS3504E
Varenummer:
LMC351M3504E
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Coupling gr. 3.5 x 42mm SGEA51FS350+EGE5+SGEA51M07109
Varenummer: AKG12FS350M
Coupling gr. 3.5 x 48mm SGEA51FS350+EGE5+SGEA51M08109
Varenummer: AKG13FS350M
Brand Name
MP Filtri
Depth
179 mm
Diameter Bolt hole
18,0 mm
Diameter flange
350 mm
Diameter mountinghole
255 mm
Holes circle
300 mm
Material
Aluminium
Motor size
160, 180 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
3,5
Recess towards engine
250 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C