Bell housing gr.3 x B5/100-112 LMG250MFS3004E
Artikelnummer:
LMC250M3004E
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Coupling gr. 3 x 28mm Sgea21fs300+ege2+sgea21m05055
Artikelnummer: AKG07FS300M
Brand Name
MP Filtri
Depth
126 mm
Diameter Bolt hole
14,0 mm
Diameter flange
250 mm
Diameter mountinghole
185 mm
Holes circle
215 mm
Material
Aluminium
Model code
LMG251MFS3004E
Pump group
3
Recess towards engine
180 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C