Bell hous. SAE-A x B5/100-112 LMC250AFSQ060
Klokke SAE A x B5/100-112 LMC250AFSQ060
Osanumero:
LMC250AQ060
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
Coupling 19.05 x 28mm SGEA21G01050+EGE2+SGEA21M0506
Artikelnummer: AKGMM03P0066
Brand Name
MP Filtri
Depth
138 mm
Diameter Bolt hole
14,0 mm
Diameter flange
250 mm
Diameter mountinghole
185 mm
Holes circle
215 mm
Material
Aluminium
Motor size
100, 112 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
SAE-A
Recess towards engine
180 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C