LBG31273127
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
LBG31273127
Light twin clamp ø12.7-12.7 - Black PP
Specifications
Dimensions and shipping
B
20 mm
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
12,7 mm
D3
6,8 mm
D4
7 mm
Diameter pipe
12,7 mm
H
22,5 mm
L1
53 mm
L2
30 mm
Material
Polypropylene
Model code
LBG-317.2/17.2-PP
Number of bolts
1
S
2 mm
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
4 Nm
Type
Profiled
d2
12,7 mm