KR-21X26X1.5
Material: SF-Cu, on a hardness annealed with 45 HB max
Artikelnummer:
KR-21X26X1.5
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Diameter inv.
21 mm
Diameter utv.
26 mm
Höjd
1.5 mm
Materialtjocklek
1.5 mm
Märke namn
Hydraspecma
Passar till BSP gänga
G 1/2
Passar till UNF gänge
13/16-16
Standard DIN
DIN 7603A
Temperatur max.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C