KR-17X23X1.5
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
46 varianter
Valgt variant:
KR-17X23X1.5
Copper washer 3/8
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
17 mm
Diameter outer
23 mm
Fits to BSP thread
G 3/8
Height
1.5 mm
Material
Copper
Material thickness
1.5 mm
Standard DIN
DIN 7603A
Temperature max.
+300 °C
Temperature min.
-100 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Material: SF-Cu, on a hardness annealed with 45 HB max
Ofte købt sammen med
Brystnippel 3/8" BSP
Brystnippel 3/8" BSP
Varenummer:
01BP06
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Brystnippel 3/8" x 1/4" BSP
Brystnippel 3/8" x 1/4" BSP
Varenummer:
02BP0604
Brystnippel 1" x 3/8" BSP
Brystnippel 1" x 3/8" BSP
02BP1606
Brystnippel 3/8" x 1/8" BSP
Brystnippel 3/8" x 1/8" BSP
Brystnippel 3/8" BSP - kort 33mm