KR-13X18X2.0
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
KR-13X18X2.0
Copper ring M12
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
13 mm
Diameter outer
18 mm
Fits on metric thread
M12
Fits to BSP thread
G 1/4
FitsTo UNF thread
1/2-20
Height
2 mm
Material
Copper
Material thickness
2 mm
Standard DIN
DIN 7603A
Temperature max.
+300 °C
Temperature min.
-100 °C