KR-12X16X1.0
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
KR-12X16X1.0
Kobberskive M12
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
12 mm
Diameter utv.
16 mm
Höjd
1 mm
Materialtjocklek
1 mm
Märke namn
Hydraspecma
Passar till metrisk gänga
M12
Standard DIN
DIN 7603A
Temperatur max.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C