KR-10X14X1.5
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
KR-10X14X1.5
Copper washer M10
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
10 mm
Diameter udvendig
14 mm
Højde
1.5 mm
Materiale
Copper
Materialetykkelse
1.5 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Passer til metrisk gevind
M9x1
Standard DIN
DIN 7603A
Temperatur maks.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C