HMC1200150
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
20 mm
Diameter inner cylinder
40 mm
Diameter outer
50 mm
Diameter rod
20 mm
E
G 1/4 BSP
Eye width
16 mm
Eye width cylinder
50 mm
Model code
HMC1200150
Mounting dimension
330 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
150 mm
Top eye width
16 mm