HM012/350
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
HM012/350
Cetop3 pressure relief valve A 5-350 bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Flow Nominel
60 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Model kode
HM-012/350
Mærke navn
Atos
NG ISO-størrelse
NG06
Olieviskositet anbefalet
ISO 4401
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
350 bar
Trykindstilling maks.
350 bar
Trykindstilling min.
5 bar