HM011/210
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
HM011/210
Cetop3 pressure relief valve P->T 5-210 bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Flödeshastighet nominell LMin
60 lpm
Föroreningsgrad max.
20/18/15 - ISO 4406
Modell kod
HM-011/210
Märke namn
Atos
NG ISO-storlek
NG06
Oljeviskositet rekommanderad
ISO 4401
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
350 bar
Tryckinställning max.
210 bar
Tryckinställning min.
5 bar