GE45DO2RS
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
GE45DO2RS
Joint bearing
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
45 mm
Diameter outer
68 mm
Outer height
32 mm
Outer ring width
25 mm