G0808NM22A
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
G0808NM22A
Coupling 1/2, M22x1,5 female 8G-8FKX Gates MegaCrimp
Accessories (1)
Male protection plug, 5/8" BSP, 7/8" JIC/UNF, M22x1.5
Partnumber:
PLUG05M
Specifications
Dimensions and shipping
A
61,5 mm
Angle
0 °
B
24 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
1/2"
DN
12 mm
H1
27 mm
H2
22 mm