Coupling 3/8, 7/8-14 JIC fem. 6G-10FJX90 Gates MegaCrimp
Connection: Female JIC 37° flare swivel.
…
Läs mer
Artikelnummer:
G0610NJ90
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
19 varianter
Utvald variant:
G0610NJ90
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
82,5 mm
B
54,6 mm
D
3/8"
DN
10 mm
E
47 mm
H
27 mm