FXRVZ28LR1WD
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
FXRVZ28LR1WD
Check valve (->) - ø28L x 1" BSP - 1 bar - WD seal
Tillbehör (1)
Cutting ring - ø28L
Artikelnummer:
DPR28L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
28 mm
Model code
FI-RVZ-28LR-WD-B-W3-1
Pressure max.
250 bar
Pressure opening
1 bar
Series
L
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-20 °C
Thread
G 1 BSP
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation