FXRVZ12SR38WD
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
FXRVZ12SR38WD
Check valve (->) - ø12S x 3/8" BSP - 1 bar - WD seal
Accessories (4)
Dobbelt skærering - ø12L
Artikelnummer:
FIDS12LS
Omløber - ø12S - M20x1.5
Artikelnummer:
FIM12S
Double cutting ring WDDS - ø12L/S - packing
FIWDDS12LS
M12S nut ø12 M20x1,5
M12S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
12 mm
Gänga
G 3/8 BSP
Modell kod
FI-RVZ-12SR-WD-B-W3-1
Märke namn
Stauff
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
S
Säkerhetsfaktor
2.5
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
400 bar
Tryck ôppning
1 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
0,106 Kg
Nettovikt
0,106 Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation