Straight bulkhead - ø25S - with lock nut FI-GS-25S-W3-SKM
Temperature/pressurereduction:
-40°C - +120°C = 0%.
+120°C - +150°C = 11%.
+150°C - +175°C = 15%.
+175°C - +200°C = 19%.
+200°C - +250°C = 28%
Varenummer:
FXGS25SSKM
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Diameter rör
25 mm
Dimension L7 max
16 mm
Gänga utv. metrisk
M36x2
L
79 mm
L1
44 mm
L2
20 mm
L3
59 mm
L4
35 mm
Modell kod
FI-GS-25S-W3-SKM
Märke namn
Yes
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
46 mm
S2
46 mm
S3
46 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zinc-Nickel plated
d1
25 mm
d2
20 mm
Pakke str.
Stregkode
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Temperature/pressurereduction:
-40°C - +120°C = 0%.
+120°C - +150°C = 11%.
+150°C - +175°C = 15%.
+175°C - +200°C = 19%.
+200°C - +250°C = 28%