FXGE30SR114DF
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
FXGE30SR114DF
Tilbehør (2)
Double cutting ring WDDS - ø30S - packing
Partnumber:
FIWDDS30S
M30S nut ø30 M42x2
Partnumber:
M30S
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Dimension i
20 mm
L
57 mm
L1
70 mm
L2
23,5 mm
Material
Steel
S1
50 mm
S2
50 mm
Series
S
Thread T
G 1.1/4 BSP
Torque tightening
580 Nm
d1
30 mm
d2
25 mm
i
20 mm
Package size
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
Indskruning ø30S x 1.1/4" BSP 60°
Product datasheet
Frequently bought together with
Clamp 42mm 1.1/4
Clamp 42mm 1.1/4
6.42
Package size:
0 Set
U-bolt 44 mm medium series M0 1.4404 1.1/4" with 2 nuts an