FXGE25SR1DF
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
FXGE25SR1DF
Stud fitting - ø25S x 1" BSP 60°
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
D1
25 mm
D2
20 mm
Diameter pipe
25 mm
Dimension i
18 mm
L
53 mm
L1
65 mm
L2
23 mm
Material
Steel
Model code
FI-GE-25SR-DF-W3
Pressure max.
160 bar
S1
41 mm
S2
46 mm
Series
S
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-20 °C
Thread T
G 1 BSP
Thread outer
G 1 BSP
Thread outer metric
M36x2
Torque tightening
440 Nm
i
18 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Indskruning - ø25S x 1" BSP 60°