FXGA18LR14
Valgt variant:
FXGA18LR14
Stud fitting female - ø18L x 1/4" BSP female
Tilbehør (2)
Skärring 18L
Partnumber:
DPR18L
Skärring dubbel mjuktätad, WDDS, 18L
Partnumber:
FIWDDS18L
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter pipe
18 mm
Material
Steel
Model code
FI-GA-18LR1/4-W3
Pressure max.
315 bar
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C