FG1X51/26
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Antal bolte
4
Bolt dimension
M10x20 mm
Boltcirkel
51 mm
Diameter svejsestuds
26 mm
I
51 mm
Materiale
Steel
Model kode
FG1X51/26
O-ring
31,42X2,62S mm
Tryk maks.
315 bar