S180-10-13G adaptor with nut
S180-10-13G adaptor with nut
Varenummer:
FG-10-1/4
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Bushing Ø10
Varenummer: JD-10
A
42 mm
Angle
0 °
B
21,5 mm
Brand Name
FOR
CH
19 mm
CH1
17 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D
10 mm
Diameter pipe
10 mm
F
G 1/4 BSP
J
9/16-18 JIC
Material
Steel
Pressure max.
350 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
10 mm