S320-20-13G manometer connecto
S320-20-13G manometer connecto
Varenummer:
FF-20-1/4
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
A
18 mm
Brand Name
FOR
CH
32 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
F
G 1/4 BSP
J
1.1/16-12 JIC
Material
Steel
Pressure max.
300 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
20 mm