S320-16-13G manometer connecto
S320-16-13G manometer connecto
Osanumero:
FF-16-1/4
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
A
17 mm
Brand Name
FOR
CH
27 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
F
G 1/4 BSP
J
7/8-14 JIC
Material
Steel
Pressure max.
350 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
16 mm