FEGED25SR34WD
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
27 varianter
Utvald variant:
FEGED25SR34WD
Stud fitting - ø25S indv x 3/4" BSP - o-ring seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
25 mm
Dimension i
16 mm
Gänga inv. metrisk
M36x2 MM
Gänga utv.
G 3/4 BSP
L1
49 mm
Modell kod
FI-EGED-25SR3/4-WD-BV-W3-DKO
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
36 mm
S2
46 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
T
G 3/4 BSP
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zinc-Nickel plated
d1
25 mm
d2
17 mm
i
16 mm
Åtdragning moment
180 Nm