DTM06-12SB
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
15 variants
Chosen variant:
DTM06-12SB
Deutsch mini female connector 12 pin B-key
Specifications
Dimensions and shipping
Model code
DTM06-12SB
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
dnk
Intrastat code
Product information
Deutsch mini hunstik 12-polet B-key SORT - AWG 20
Others has been looking for
DIN-plug A cableplug 3pins+gro 2,0m cable 24VDC/AC. VDR+LED
Partnumber:
E453N2N20011
Min. order quantity is:
1 pcs
Deutsch socket 2-way
Deutsch socket 2-way
Partnumber:
DT06-2S
DIN-connector with rectifier 1
DIN-connector with rectifier 1
MPM132-09NI
DIN-connector with Led + diode 24v DC
S18209TC321
KONTAKT MPM DIN-A 5Mtr PUR 24V
KONTAKT MPM DIN-A 5Mtr PUR 24V
52P3N5001PC4H
DIN-plug 3pins+gro 15m cable 12/24/230V AC/DC
153N3N15K6R
M12 sensorcable, 4 pin. straight plug with 5m PUR cable
804000P03M050
AMP Junior Timer stik 2-pol m/5 mtr ledning
AMPJT2POL
CONTROLLER, ELEC. W/DIN CONNEC EDC 150 12-24V 1.5A